Hotel Wellness Hotel Frymburk

ubytovanie Frymburk
 

**** Hotel Wellness Hotel Frymburk / ubytovanie Frymburk

Hotel Frymburk Wellness Hotel Frymburk
Ubytovanie Wellness Hotel Frymburk:
Wellness hotel Frymburk leží v bezprostrednej blízkosti malebného mestečka Frymburk, ktoré vybieha ako polostrov do vôd Lipenského jazera.

Hotel ponúka vynikajúce služby najväčšieho hotelového wellness centra v Českej republike. Samozrejmosťou je komfortné ubytovanie, aquapark, zázemie pre firemné akcie, rozmanitá kuchyňa a iné služby. Hotel má bezbariérový prístup a vďaka svojej kapacite 192 izieb je ideálnym miestom pre firemné akcie, kongresy, semináre, prednášky.

Frymburk Lipno Wellness Hotel Frymburk ubytovanie:
Izby sú štandardne vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom, prípadne vaňou, WC, TV-sat, prípojkou na internet a telefónom. Z okien sa vám naskytne jedinečný pohľad na Lipenskú priehradu alebo na zalesnené vrcholky Šumavy.

Jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby - double (manželské ustieľanie) alebo twin (oddelené postele) - štandard alebo superior (trezor, možnosť minibaru, výhľad na Lipenské jazero). Rodinné izby - dve oddelené spálne, vhodné pre max 4 osoby. Junior Suite - oddelená spálňa a obývacia miestnosť s možnosťou prístelky.

Hotel je nefajčiarsky. Možnosť strážení detí. Možnosť ubytovania s domácimi zvieratami (podmienkou malé alebo stredné plemeno, poplatok za noc 300,- Kč). Hotel má k dispozícii vlastné veľkokapacitné parkovisko vrátane 3 miest pre autobusy. Parkovisko je strážené kamerovým systémom.

Wellness Hotel ubytovanie Frymburk gastronómia:
Hotel Frymburk ponúka hosťom jedinečné gastronomické zážitky vo svojich dvoch hotelových reštauráciách a v ďalších častiach hotela zasvätených gastronómii. Podľa vášho želania zaistí rauty, recepcie, bankety, grilovanie a iné gastronomické akcie, vrátane sprievodných programov. Stravovanie - raňajky formou bufetu, obedy formou menu alebo a la carte, večere formou menu, bufetu alebo a la carte (výber z jedálneho lístka). Na požiadanie zaistí bezlepkovú diétu a bio potraviny.

Frymburk ubytovanie Wellness Hotel reštaurácia:
Hotelová reštaurácia má 170 miest. Lobby bar - kaviareň 60 miest. Well & Wine Restaurant 45 miest s bohatým výberom kvalitných moravských a francúzskych vín a ponukou talianskej kuchyne, vrátane vybraných druhov pizze, stála ponuka špecialít thajskej kuchyne pripravovaných z originálnych surovín thajskými kuchári. Hotelová cukráreň sa nachádza v blízkosti wellness recepcie a je prístupná aj verejnosti.


Wellness Hotel Frymburk Kongresové centrum Frymburk:
Rozsiahle kongresové centrum ponúka až 14 rôzne veľkých kongresových sál, miestností a salónikov vhodných pre zhromaždenia, semináre, školenia, meetingy, firemné stretnutia, incentívne programy, teambuildingové akcie apod. Moderné vybavenie, zabezpečenie cateringu atď.

Hotel ubytovanie Frymburk Lipenská priehrada Wellness & spa služby:
Najlepšie vybavené hotelové wellness zariadenie v Českej republike. Je rozdelené na niekoľko častí podľa druhu procedúr - rôzne druhy masáží a zábalov, lymfatická masáž. Wellness Beauty - kozmetické kúry, starostlivosť o pleť, manikúra, pedikúra. Spa procedúry - rôzne druhy kúpeľov, hydromasáže. Saunový svet - niekoľko druhov sáun. Soľná jaskyňa - relaxácia v jedinečnou mikroklímou. Priestranný Aquapark - vodný svet. Profesionálne školený personál.

Dovolenka na Lipne ubytovanie Wellness Hotel Frymburk Šport:
Wellness hotel Frymburk ponúka svojim hosťom veľa možností indoorových a oudoorových aktivít priamo v hotelovom komplexe - plávanie, squash, bowling, fitnes centrum, spinning atď. K vonkajším sportoviskám hotelu patrí viacúčelové asfaltové ihrisko a hotelový prístav s možnosťou plavby na plachetniciach a v motorovom parníku.

Lipenská priehrada a šumavské svahy ponúkajú turistom športové vyžitie v každom ročnom období: Leto - kúpanie, potápanie, windsurfing, jachting a ďalšie vodné športy. Jar a jeseň si užívajú rybári, peší turisti i cyklisti, milovníci pamiatok atď. Zimný areál Kramolín uspokojí lyžiarov i snowboardistov. Golf.
Hotel Frymburk Wellness Hotel Frymburk - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Frymburk Wellness Hotel Frymburk - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Frymburk Wellness Hotel Frymburk - V hoteli je biliardHotel Frymburk Wellness Hotel Frymburk - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Frymburk Wellness Hotel Frymburk - hotel má reštauráciuHotel Frymburk Wellness Hotel Frymburk - hotel má vináreňHotel Frymburk Wellness Hotel Frymburk - možnosť pripojenia na internetHotel Frymburk Wellness Hotel Frymburk - k dispozícii letná terasaHotel Frymburk Wellness Hotel Frymburk - golfHotel Frymburk Wellness Hotel Frymburk - k dispozícii kavareňHotel Frymburk Wellness Hotel Frymburk - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Frymburk Wellness Hotel Frymburk - akceptuje creditné karty VISAHotel Frymburk Wellness Hotel Frymburk - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Frymburk Wellness Hotel Frymburk - akceptuje creditné karty JCBHotel Frymburk Wellness Hotel Frymburk - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Frymburk Wellness Hotel Frymburk - tenis - v blízkosti hotelaHotel Frymburk Wellness Hotel Frymburk - krytý bazén v hoteliHotel Frymburk Wellness Hotel Frymburk - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Frymburk Wellness Hotel Frymburk - Iybz sú vybavené televízoromHotel Frymburk Wellness Hotel Frymburk - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Frymburk Wellness Hotel Frymburk - Izby s vlastnou toaletouHotel Frymburk Wellness Hotel Frymburk - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: